afdrukken

Personeel

Meer dan 80 personeelsleden doen dagelijks hun uiterste best om aan jouw wensen te voldoen.

Wie is wie?

StrubbeDirk




Dirk Strubbe
Algemeen directeur

T. 09 340 60 33

dirk.strubbe@idm.be

Danny Verbrugge




Danny Verbrugge
Adjunct-directeur

T. 09 340 60 34

danny.verbrugge@idm.be




Kim Godefroid
Beleidsmedewerker

T. 09 340 51 75

kim.godefroid@idm.be

Marleen Ott




Marleen Ott
Directiesecretaresse

T. 09 340 60 30

marleen.ott@idm.be

Dienst Boekhouding en personeel

RombautDavey




Davey Rombaut
Diensthoofd boekhouding en personeel

T. 09 340 60 31

davey.rombaut@idm.be

RombautHans




Hans Rombaut
Administratie boekhouding

T. 09 340 51 70

hans.rombaut@idm.be

VanDeVeldeDebby




Debby Van de Velde
Administratie personeel

T. 09 340 60 38

debby.van.de.velde@idm.be

Dienst operaties

Marc Meul




Marc Meul
Diensthoofd operaties

T. 09 298 21 10

marc.meul@idm.be

VerhulstAnita




Anita Verhulst
Administratie DIFTAR

T. 09 298 21 10

anita.verhulst@idm.be

Sylvie Rogiers




Sylvie Rogiers
Administratie planning en logistiek

T. 09 298 21 10

sylvie.rogiers@idm.be

Anja De Laender




Anja De Laender
Administratie planning en logistiek

T. 09 298 21 10

anja.de.laender@idm.be

Lesley Christiaens




Lesley Christiaens
Administratie planning en logistiek

T. 09 298 21 10 

lesley.christiaens@idm.be

Dienst beheer afvalstromen & contracten

OrtigosaBatistaAnaIsabel




Anabel Ortigosa Batista
Verantwoordelijke beheer afvalstromen & contracten

T. 09 340 60 35

anabel.ortigosa@idm.be

Katrien Verdonck




Katrien Verdonck
Beheer afvalstromen & contracten

T. 09 340 51 72

katrien.verdonck@idm.be

Dienst Communicatie, sensibilisering en ICT

MaesAnnick




Annick Maes
Diensthoofd communicatie, sensibilisering en ICT

T. 09 340 60 36

annick.maes@idm.be




Helen Van Lysebetten
Communicatiemedewerker

T. 09 340 60 39

helen.van.lysebetten@idm.be




Julie Fiers
Communicatiemedewerker

T. 09 340 51 71

julie.fiers@idm.be




Kim Collewaert
Communicatiemedewerker

T. 09 340 60 32

kim.collewaert@idm.be

Tjen Hillaert




Tjen Hillaert
Communicatiemedewerker

T. 09 340 60 37

tjen.hillaert@idm.be

DhoogeEric




Eric D'hooge
ICT-verantwoordelijke
Informatieveiligheidsconsulent

T. 09 340 51 73

eric.dhooge@idm.be

Dienst Milieu:

VandePutteHans




Hans Vande Putte
Milieudeskundige en -coördinator

T. 09 349 05 01

hans.vande.putte@idm.be

Hoofdzetel: Zelebaan 42, 9160 Lokeren - T. 09 348 43 97 - info@idm.be - Proclaimer - info@idm.be - Proclaimer
Ophaaldienst: Moortelstraat 16, 9160 Lokeren - T. 09 298 21 10 - F. 09 337 07 28 - BE 0214.014.167